اخبار

بسیج یک فرهنگ است

بسیج یک فرهنگ است
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در جمع اعضاء پایگاه مقاومت بسیج شهید سید کریم حسینی گفت: بسیج یک فرهنگ است و تفکر بسیج در طی 8 سال دفاع‌مقدس و سختی‌ها و رشادت‌های آن روزگار شکل گرفت

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی اظهار داشت: امروز بواسطه مجاهدت‌های شهدا صاحب شرف و کرامت در دنیا هستیم.

وی با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری افزود: جوانان امروز محکمتر، مستحکم تر و با بصیرت تر از دوران اول انقلاب برای دفاع حاضر هستند.

این مقام مسئول با تاکید بر داشتن بصیرت گفت: امروز باید گوش به فرمان مولا و رهبرمان باشیم و در سخن وعملمان صداقت و اطاعت پذیری از مقام معظم رهبری را سرلوحه قراردهیم

وی اذعان داشت: بسیج یک سازمان نظامی نیست، بسیج یک فرهنگ و جریان و آرمان است، بسیج عامل پیشبرندگی و پیشروندگی جامعه اسلامی است، بسیج گره های کور را باز می کند، بسیج مایه عزت و شرف ملت ایران می شود، بسیج از مردم با مردم و برای مردم است.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: در زمانی که حضرت امام فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند کسی به عمق تاسیس و دور اندیشی این حرکت امام فکر نکرد اما با ورود بسیج در هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم که چگونه نتیجه جنگ به نفع ملت ایران اسلامی رقم خورد

در ادامه جناب سرهنگ محمدی جانشین سپاه ناحیه زنجان گفت: هشت سال جنگ تحمیلی باعث بازدارندگی ما در جهان و منطقه شد و باعث شد دشمن امروز جرات تعدی پیدا نکند.

وی اضافه کرد: بعد از هشت سال دفاع مقدس نیز بسیج با ورود به عرصه های مختلف از جمله سازندگی در جای جای کشور ایران اسلامی می درخشد.

محمدی تفکر بسیجی را تفکر خستگی ناپذیری دانست و خاطر نشان کرد: مولفه‌ی بسیج انقلابی و مردمی بودن است.

وی اضافه کرد: بسیجی دغدغه‌ی دین و مردم را دارد بسیجی سیاسی است اما سیاست زده و سیاسی کار نیست، بسیجی با عمق اعتقاد و وجودش از انقلاب اسلامی همچون عالی ها دفاع می کند..

۵ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید