اخبار

نشست همکاری های مشترک فیمابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.

نشست همکاری های مشترک فیمابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و سازمان تعاون روستایی استان برگزار شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری نشست مشترک مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیریت سازمان تعاون روستایی استان به منظور استفاده از ظرفیت های هر دو بخش برای اعتلای بخش تعاون استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان احمد غریوی در دیدار با مدیر سازمان تعاون روستایی استان با اشاره به چهار وظیفه اصلی سازمان تعاون روستایی کشور شامل وظایف حاکمیتی، سیاست گذاری، هدایتی و حمایتی اهداف دو مجموعه را اهداف مشترک عنوان نموده که در مسیر توسعه و تعالی بخش تعاون به عنوان یکی از بخش های موثر اقتصادی کشور قدم بر می دارد.

وی با اشاره به وجود اشتراکات، ظرفیت ها و قابلیت های بالقوه در هر دو حوزه همکاری های نزدیک دو مجموعه را خواستار شده و بر تشکیل گروه کارشناسی برای استفاده از این ظرفیت ها تاکید نمودند. ایشان با اشاره به هدف گذاری صورت گرفته در برنامه پنجم توسعه برای کسب سهم 25 درصدی بخش تعاون از اقتصاد ملی تحقق این سهم را در گرو همکاری های تمامی دستگاه های اجرایی ذیربط در سطح کشور و استان اعلام نمود.

 غریوی افزود:به همین منظور هیات وزیران در سال 92 سند توسعه بخش تعاون را مصوب و ابلاغ نموده و تکلیف دستگاه های اجرایی مربوطه را مشخص نموده است.

 نوری مدیر سازمان تعاون روستایی با اشاره به اهداف فرا روی سازمان تعاون روستایی استان از اقدام اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و نگاه مثبتی که به حوزه تعاون وجود دارد تشکر نموده و آمادگی سازمان تعاون روستایی استان برای همراهی و همکاری های موثر با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  در توسعه بخش تعاون را اعلام نمود.   

۱۲ آذر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید