اخبار

ایجاد اشتغال وافزایش درآمد از جمله اهداف ایجاد تعاونی های توسعه و عمران شهرستان میباشد

ایجاد اشتغال وافزایش درآمد از جمله اهداف ایجاد تعاونی های توسعه و عمران شهرستان میباشد
مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ایجاد اشتغال وافزایش درآمد از جمله اهداف ایجاد تعاونی های توسعه و عمران شهرستان میباشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی افزود  : کاهش تصدی گری دولت و واگذاری امور به تشکلات مردم نهاد از جمله اهدافی است که با جدیت پی گیری می شود و دولت به دنبال اجرایی نمودن این امر از طریق واگذاری بخشهای غیر حاکمیتی به بخش خصوصی و ترجیحاً تعاونیها می باشد .

وی اطلاع رسانی ، آموزش و آگاه سازی جامعه در خصوص نقش تعاون در رونق اقتصاد کشور را با اهمیت دانست و گفت : ما اعتقاد داریم جلب مشارکتهای مردمی و حضور موثر آحاد جامعه در هدایت و راهبری امور می تواند موجب رشد و تقویت بخش خصوصی وتعاونی شده و با بهره مندی از ایده های نوین و خلاق زمینه های شکوفایی اقتصادی و اجتماعی میهن اسلامی بیش از پیش فراهم آید .

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان زنجان  در خصوص تأسیس شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی ابراز امیدواری کرد و یادآور شد:  اشتغال زایی، افزایش سرمایه و درآمد مردم، تسریع در رشد و توسعه شهرستان، هدایت منابع مردمی به طرح های اشتغال زا، بستر سازی و ورود مردم در فعالیت های اقتصادی و کمک به خودکفایی و تقویت بنیه اقتصادی شهرستان و ... از جمله اهداف تأسیس شرکت های توسعه و عمران شهرستانی است.

وی با اشاره به این که حداقل نیم درصد جمعیت هر شهرستان باید عضو شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان باشند، گفت: کلیه افراد متولد، شاغل و ساکن در شهرستان می توانند عضو شرکت تعاونی توسعه وعمران باشند

 

۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید