اخبار

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ارزیابی 6 ماهه اول سال جاری در خصوص حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری رتبه دوم کشوری را اخد نمود.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ارزیابی 6 ماهه اول سال جاری در خصوص حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری رتبه دوم کشوری را اخد نمود.
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ارزیابی 6 ماهه اول سال جاری در خصوص حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری رتبه دوم کشوری را اخد نمود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان هومن امیدوار مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تشکر از همکاران حوزه بیمه بیکاری موفقیت یاد شده را در نتیجه همکاری تنگاتنگ بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی استان دانسته و این همکاری ها را در کشور کم نظیر دانسته و با اشاره به اهداف مشترک هر دو اداره کل خواستار همکاری های بیشتر کارشناسان ادارات کل یاد شده برای اثر بخشی کامل فعالیت ها در حوزه بیمه بیکاری و حمایت از واحد های مشکل دار شدند.

، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ارزیابی انجام شده برای 6 ماهه اول سال جاری در خصوص شاخص های اولویت دار اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت متبوع در بین 31 استان رتبه دوم را در سطح کشور به خود اختصاص داده و مورد تقدیر اداره کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت.

۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید