اخبار

18 شرکت‌ تعاونی دانش‌بنیان در استان زنجان فعالیت می‌کنند

18 شرکت‌ تعاونی دانش‌بنیان در استان زنجان فعالیت می‌کنند
رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان استان زنجان گفت: در حال حاضر 18 شرکت‌ تعاونی دانش بنیان در سطح استان زنجان فعالیت می‌کنند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان  زنجان، مجید محمدی در بیست و یکمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان زنجان اظهار داشت: در حال حاضر شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان در حوزه‌های مختلفی فعالیت می‌کند.

وی تعداد شرکت‌های تعاونی دانش بنیان کشور را یک هزار و 937 مورد اعلام کرد و بیان داشت: در حال حاضر 18 شرکت‌ تعاونی دانش بنیان در سطح استان زنجان فعالیت می‌کند.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان به اهداف شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف در این زمینه توسعه و گسترش تعداد شرکت‌های تعاونی دانش بنیان در سطح استان زنجان است.

محمدی با اشاره به اینکه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان می‌تواند تاثیرگذاری فراوانی در حوزه‌های مختلف داشته باشد، گفت: در حال حاضر مشکلات مادی فعالان شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان تاحدی حل شده است.

* لزوم توسعه روستاها و مناطق محروم زنجان در حوزه‌های مختلف

وی ادامه داد: با توجه به شرایط امروز جامعه بیشتر مشکلات فعالان شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان فضای کار است.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان با اشاره به اینکه گسترش پژوهش در حوزه‌های مختلف نیز تاثیر بسزایی در بهبود فضا دارد، افزود: در حال حاضر باید دست از فضای پژوهشی کشید تا گام‌ها جدی و محکمی در بخش صنعت و تولید برداشته شود.

محمدی به فعالیت‌های شرکت‌های مختلف دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات اشاره کرد و یادآور شد: در حال حاضر باید اعتماد لازم به شرکت‌های دانش بنیان استان زنجان در حوزه فناوری اطلاعات وجود داشته باشد.

وی بر لزوم توسعه روستاها و مناطق محروم استان در حوزه‌های مختلف تأکید کرد و اظهار داشت: در بحث کشاورزی و بسته بندی محصولات کشاورزی با بهره‌گیری از فعالیت‌ها و اقدامات شرکت‌های دانش بنیان می‌توان در رسیدن به اهداف موفق عمل کرد.

 

۲۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید