اخبار

ایجاد اشتغال امری فرا بخشی است و همه دستگاهای اجرایی در این امر دخیل هستند.

ایجاد اشتغال امری فرا بخشی است و همه دستگاهای اجرایی در این امر دخیل هستند.
مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: ایجاد اشتغال امری فرا بخشی است و همه دستگاهای اجرایی و نهادهای ذیربط در این امر دخیل هستند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی در جلسه اجرایی نمودن مفاد تفاهم نامه منعقده فیمابین اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اداره کل زندانها  واقدامات تامینی تربیتی اظهارداشت : تفاهم نامه دوجانبه منعقده برای توانمند سازی گروه مخاطب تفاهم نامه ایجاد اشتغال می باشد که در مرحله اول تفکیک افراد صورت می گیرد.

وی افزود :توانمند سازی بدین معنی است که متقاضیان تاسیس تعاونی و فعالیت در این حوزه متقاضیان راه اندازی کسب و کار خانگی و افرادی که باید برای کسب مهارت به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای معرفی شوند.

یوسفی در ادامه تصریح کرد : جلسات منظم برگزار شده است و خوشبختانه با کمک دستگاههایی مانند بهزیستی و کمیته امداد در بحث توانمند سازی و ارائه تسهیلات به گروه مخاطب برگزار شده و برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته است .

این مقام مسئول با اشاره به لزوم توانمند سازی متقاضیان اشتغال تاکید کرد : خوشبختانه تعاملات مناسبی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای داریم و تفاهم نامه سه جانبه نیز منعقد شده است برای نیاز بازار کار آموزشهای تخصصی ارائه می شود .

یوسفی در خاتمه خاطرنشان ساخت: تفاهم نامه های مختلفی با سایر دستگاها منعقد شده است و از ظرفیتها و پتانسیلهای سایر نهادها استفاده می کنیم که از این جمله می توان به تفاهم نامه به کمیته امداد بنیاد شهید شرکت بین المللی نگار نصر ، فنی و حرفه ای و انجمن صنفی و ..... اشاره کرد. 

۲۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید