اخبار

اولین جلسه ستاد بزرگداشت ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با حضور مسئولین استانی در استانداری زنجان برگزار شد.

اولین جلسه ستاد بزرگداشت ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با حضور مسئولین استانی در استانداری زنجان برگزار شد.
اولین جلسه ستاد بزرگداشت ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی ایران به ریاست شهبازی معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان وبا حضور مسئولین دستگاه های ذیربط برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، احمد غریوی ضمن تبریک آغاز امامت  و ولایت حضرت مهدی(عج) و تبریک فرا رسیدن ایام ا... دهه مبارکه فجر، بزرگداشت این ایام را برای شناسانیدن اهداف شکل گیری انقلاب اسلامی نسل جدید و جوان کشور ضروری دانسته تا جوانان و نسل جدید کشور با آشنا شدن با دستاورد هایی که انقلاب اسلامی ایران و حفظ عزت میهن اسلامی و اقتدار کشور در سطح جهان داشته در صدد حفظ این دستاورد ها و حراست از خون شهیدان باشند که برای به ثمر رسیدن این انقلاب جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به پای نظام و انقلاب تقدیم کرند.

غریوی با اشاره به تجارب سال های گذشته از تشکیل کمیته های کارگری، کارآفرینی و تعاونگران در سطح استان برای استفاده از ظرفیت نهاد های مردمی خبر داده و تاکید کردند که در سال جاری به مانند سال های گذشته از توانایی ظرفیت نهاد های مردمی در برگزاری و اجرای برنامه های مصوب کمیته استفاده خواهد شد.

وی در ادامه به برنامه ریزی های اداره کل برای برگزاری یادواره شهدای جامعه کار، توسعه و تعاون و حوزه رفاه و تامین اجتماعی در ایام ا... مبارکه فجر سال جاری خبر داده و همکاری های ادارات تابعه وزارت در سطح استان و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان را خواستار شد.

   

۳۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید