اخبار

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان
رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان از انعقاد تفاهم نامه همکاری اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان با شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان خبر داد.

مجید محمدی اظهار داشت: شرکت‌های تعاونی دانش بنیان در طول سال برنامه‌های مختلفی در سطح استان زنجان برگزار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه یک هزار و 937 مورد شرکت‌ تعاونی دانش بنیان در سراسر کشور فعالیت می‌کند، گفت: در حال حاضر 18 شرکت‌ تعاونی دانش بنیان در سطح استان زنجان فعالیت می‌کند.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان با اشاره به اینکه این اتحادیه در سال 92 تاسیس شده است، افزود: تعداد تعاونی‌های زیرمجموعه این اتحادیه هفت تعاونی است.

وی ادامه داد: همچنین تعداد تعاونی‌های دانش بنیان منتظر عضویت در این اتحادیه چهار تعاونی است.

محمدی به حوزه فعالیت تعاونی‌های زیرمجموعه اشاره کرد و یادآور شد: این حوزه‌ها  شامل نانو تکنولوژی، فناوری اطلاعات، برق و الکترونیک، دارویی، دامپزشکی، کشاورزی، معدن، پزشکی، گوهر تراشی و گیاهان دارویی است.

وی با اشاره به اینکه از تاریخ 10 اردیبهشت ماه سال جاری به 50 ارگان مختلف استان در موضوع دانش بنیان اطلاعیه‌ای صادر شد، افزود: طی این مدت فقط 10 ارگان اعلام آمادگی کردند.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان با اشاره به اینکه فعالیت شرکت‌های تعاونی دانش بنیان در سطح استان معرفی شده است، ابراز داشت: در این زمینه زنجیره‌ای تشکیل شده و این زنجیره روز به روز بلندتر می‌شود.

محمدی به خلاصه فعالیت‌های اتحادیه تعاونی‌های دانش بنیان استان زنجان اشاره کرد و ابراز داشت: جلسات متعدد در معاونت علم و فناوری در زمینه‌های مختلف شرکت‌های دانش بنیان استان زنجان تشکیل شده است.

وی از تشکیل جلسات متعدد با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف استان زنجان خبر داد و یادآور شد: جلسات متعدد با واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان زنجان تشکیل شده است.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان شرکت در نمایشگاه‌های مختلف برای معرفی توانمندی‌های اتحادیه را از دیگر فعالیت‌های این شرکت اعلام کرد.

محمدی به اقدامات انجام شده و در حال انجام اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان اشاره کرد و ابراز داشت: تفاهم نامه همکاری با اتاق تعاون زنجان منعقد شده است.

وی از انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان خبر داد و اظهار داشت: اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان با صندوق فناوری ایرانیان تفاهم نامه همکاری منعقد شده است.

رئیس اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با صندوق فناوری‌های نوین خبر داد و ابراز داشت: اقدامات لازم برای اخذ کارگزاری ارزیابی دانش بنیان انجام شده است.

محمدی با اشاره به اینکه تفاهم نامه همکاری با شرکت بهین تراز بابت رسیدگی به امور حسابداری و حسابرسی شرکت‌های دانش بنیان منعقد شده است، افزود: همچنین تفاهم نامه همکاری اتحادیه شرکت‌های تعاونی دانش بنیان استان زنجان با پارک علم و فناوری استان زنجان منعقد شده است.

 

۱ دی ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید