اخبار

جلسه کمیته پیشگیری از تنشهای محیط کاربرای برسی مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی در زنجان تشکیل شد

جلسه کمیته پیشگیری از تنشهای محیط کاربرای برسی مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی در زنجان تشکیل شد
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: کمیته پیشگیری از تنش های محیط کاری با هدف ایجاد تعامل میان کارگران و کارفرمایان واین آرامش درمحیط های کار در این استان تشکیل شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان هومن امیدوار افزود: برگزاری این جلسات به طور مستمر می تواند از بروز بسیاری از مشکلات کارگری به میزان قابل توجه جلوگیری نماید.

وی با اشاره به اهمیت پیگیری و رصد مسایل و مشکلات پیرامون واحدهای تولیدی و صنعتی، تشکیل جلسات کمیته را در همین راستا و به منظور مرتفع کردن مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان عنوان کرد.

امیدوار به نقش و جایگاه کمیته پیشگیری از تنش های کارگری اشاره کرد و بر ضرورت تعامل نزدیک و اهتمام ویژه و همچنین ارائه راهکار و نقطه نظرات کارشناسی از سوی اعضای محترم در جهت جلوگیری از بروز مشکلات در برخی از واحدهای کارگری تاکید کرد.

هومن امیدوارپیشگیری از بروز مشکلات در محیط های کارگری را اولویت اول کمیته عنوان کرد و افزود: با رویکرد حل مشکلات محیط‌های کارگری و واحدهای تولیدی جلسات این کمیته تشکیل شده وضمن حفظ اشتغال موجود ازواحدهای تولیدی هم حمایت میشود

این مسئول بر توجه به جامعه کاروتولیدبا توجه به نقش ارزنده آنان در چرخاندن چرخ‌های اقتصادی کشور و توجه به پرداخت به موقع مطالبات کارگری از سوی کارفرمایان تاکید کرد.

 

۵ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید