اخبار

بنیاد توسعه کارافرینی وتعاون استان زنجان می تواند پروژه های بزرگ را در استان مدیریت کند.

بنیاد توسعه کارافرینی وتعاون استان زنجان می تواند پروژه های بزرگ را در استان مدیریت کند.
معاون برنامه ریزی استانداری زنجان گفت: بنیاد با انجام پروژه های مسکن مهرامتحان خوبی پس داد وسایر پروژه های استان را می تواند مدیریت کند.

دکتر کریمی که در بازدبد از بنیاد توسعه کار افرینی وتعاون زنجان در جمع هیت مدیره بنیاد سخن می گفت، اظهار داشت:بنیاد با انجام پروژه های مسکن مهرامتحان خوبی پس داد وسایر پروژه های استان را می تواند مدیریت کند. وی در ابتدا به مشکلات تعاونی های اوایل انقلاب اشاره کرد وگفت:تجربه اقتصادی کشور های مختلف نشان داده است تعاون منحصر به تفکر سوسیالیستی نیست بلکه تمامی کشور ها می توانند از نقش تعاون برای پیشرفت وتوسعه استفاده کنند. معاون برنامه ریزی استانداری زنجان تعریف اشل خرد برای تعاونی ها را از عمده مشکلات اساسی تعاونیهای سالهای دور عنوان کرد وگفت:همین تعریف باعث شد تعاونیها نتوانند توان خود را در اقتصاد به منصه ظهور برسانند وهمین امر موجب تجربه تلخ برای تعاونی ها شد. وی اضافه :تشکیل تعاونی های بزرگ در کنار تعاونی های کوچکتر برای را هبری می تواند گذشته تلخ تعاون را را از اذهان عموم پاک کند.

در ادمه مدیر کل تعاون استان زنجان هدف از تشکیل بنیاد توسعه کار افرینی وتعاون استان زنجان رااجرای سیاستهای اصل44 قانون اساسی عنوان وتصریح کرد:بنیاد در سال 86 با سرمایه گذاری7 شرکت بزرگ زنجان به وجود امد و بعد از یکسال تعداد شرکتهای سرمایه گذار به 10شرکت افزایش پیدا کرد

۸ تیر ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید