اخبار

280 تعاونی مسکن در استان زنجان وجود دارد

280 تعاونی مسکن در استان زنجان وجود دارد
رئیس اداره نظارت تعاون استان زنجان گفت: بر طبق آخرین آمارهای اعلام شده، 280 تعاونی مسکن غیر از تعاونی مسکن مهر در استان وجود دارد که در زمینه های مسکن به فعالیت می پردازند.

سید حسین موسوی در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، اظهار کرد: افرادی که عضو این 280 تعاونی محسوب می شوند، شامل 48 هزار و 541 نفر است که از سالهای اولیه تشکیل این تعاونی ها، عضو این نهاد ها هستند و در آخرین آمار اعلام شده نیز، در این گونه تعاونی ها و به جز تعاونی مسکن مهر عضو هستند.

وی ادامه داد: از ابتدای آغاز فعالیت تعاونی های مسکن در استان، پروژه ها و طرح های زیادی از سوی این تعاونی ها در دست احداث می باشد که تاکنون بیشتر آنها به انجام رسیده و برخی نیز به دلایلی هنوز هم در دست اجرا هستند؛ به گونه ای که تاکنون 2 هزار و 828 واحد توسط این گونه تعاونی ها در استان احداث شده است. همچنین 5 هزار و 707 واحد دیگر نیز هم اکنون توسط این تعاونی ها در سطح استان در حال احداث می باشد که با اتمام عملیات اجرایی آنها، استان عملکرد خوبی در زمینه ساخت مسکن توسط تعاونی ها بر جای خواهد گذاشت.

این مقام مسئول به میزان اشتغالزایی این تعاونی ها اشاره کرد و یادآور شد: این تعاونی ها با فعالیت خود در این چند سال موجب اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم برای 10 هزار و 904 نفر شده اند و میزان سرمایه گذاری کل این شرکت های تعاونی نیز بیش از 298 میلیارد تومان برآورد شده است.

۱۲ تیر ۱۳۸۹ ۰۷:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید