اخبار

پارک تعاون در استان زنجان راه‌اندازی می‌شود

پارک تعاون در استان زنجان راه‌اندازی می‌شود
رئیس اداره توسعه تعاون استان زنجان با اشاره به اهداف تعیین شده برای پیشبرد اهداف حوزه تعاون گفت: پارک تعاون در استان زنجان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان علی پاک‌منش اظهار داشت: با ایجاد پارک تعاون در استان زمینه تعامل و همکاری در بین تعاونی‌ها در استان ایجاد می‌شود.

وی تصریح کرد: برای ایجاد این پارک زمین رایگان توسط تعاونی‌ها تامین می‌شود که مقرر شده است تا طرح ایجاد این پارک توسط اتحادیه تعاونی‌های دانش بنیان ارائه شود.

رئیس اداره توسعه تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: با ایجاد این پارک در زنجان مجموعه‌ای برای فروش آموزش و ایجاد شبکه در بین تعاونی‌های استان فراهم می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که برای ایجاد طرح پارک تعاون در نظر گرفته شده است ایجاد نمایشگاه دائمی برای تولیدات تعاونی‌های استان است که از جمله نیازهای تعاون‌گران استان است.

پاک‌منش ابراز کرد: برای تحقق 7 راهبرد تدوین شده برای توسعه فعالیت تعاونی‌ها در استان ضرورت ایجاد این پارک احساس می‌شود.

وی افزود: برای تحکیم تعاملات شبکه‌ای بین تعاونی‌ها استان ایجاد نمایشگاه دائمی در مجموعه پارک می‌تواند سبب رصد فعالیت تعاونی‌ها در کنار یکدیگر شده و شبکه‌سازی وسیعی را در بین تعاونی‌های استان ایجاد کند.

رئیس اداره توسعه تعاون اداره‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تأکید بر اینکه بر این اساس تعاونی‌ها باید در کنار هم قرار بگیرند و از امکانات و توانمندی‌های هم بهره‌مند شوند، گفت: طرح ایجاد این پارک در مراحل اولیه بوده است که توجه به آموزش و ترویج نیز در این مجموعه در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: بیش از 3 هزار و 900 تعاونی ثبت شده در استان وجود دارد که با پایش انجام شده یک هزار و 800 تعاونی غیرفعال شناسایی شده است.

پاک‌منش ابراز کرد: بیشترین تعاونی‌های فعال استان در بخش کشاورزی فعالیت می‌کنند که در راستای افزایش فروش محصولات این تعاونی‌ها بازارچه فروش محصولات کشاورزی در استان ایجاد می‌شود.

 

۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید