اخبار

حمایت از اقشار ضعیف جامعه و تحت پوشش قرار دادن این افراد اساس تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است

حمایت از اقشار ضعیف جامعه  و تحت پوشش قرار دادن این افراد اساس تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر است
معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایرکشور گفت: اساس تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر حمایت از اقشار ضعیف جامعه و تحت پوشش قرار دادن این افراد است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان   دکتر محمد پوستین دوز در زنجان با تاکید بر اهمیت بیمه های روستایی اظهارداشت: ارتباط چهره به چهره با روستاییان و عشایر، انجام کارهای فرهنگی و روشنگری در زمینه بیمه از روش‌های نهادینه کردن بیمه در بین جامعه روستایی استان می باشد.

وی خاطرنشان ساخت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نهادی حمایتی از کشاورزان است که می تواند در مواقع ضرر و زیان آسیب های وارده به کشاورزان و عشایر را جبران کند.

 

پوستین دوز گفت: جامعه هدف صندوق، نیروهای مولد جامعه هستند که خوشبختانه دولت نیز توجه ویژه ای به آنها داشته و ایجاد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر جهت اجرای اصل29 قانون اساسی می باشد.

معاون بیمه ای و هماهنگی امور استان های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایرکشور تصریح کرد: از جمله اقداماتی که معاونت بیمه ای توجه ویژه ای به آن نشان داده، تعامل و ارتباط تنگاتنگ و تعامل حداکثری با سایر معاونت ها و مدیران ستادی صندوق می باشد.

وی از برنامه ریزی جهت راه اندازی سیستم جدیدمکانیزه در صندوق خبر دادو افزود: با توجه به دستور مدیرعامل محترم و با همکاری مشترک معاونت محترم اقتصادی برنامه ریزی صندوق و معاونت بیمه ای و هماهنگی امور استانها، در حال راه اندازی سیستم جدید و مکانیزه اتوماسیون هستیم که قابلیت های بالایی دارد از اینرو با توجه به ظرفیتهای مکانیزه که ایجاد خواهد شد،به یاری خداخدمات نوین و شایسته تری را به بیمه شدگان ارائه تا بهره وری و کارآیی نیروی انسانی در صندوق افزایش و در وقت و هزینه مخاطبین و کارکنان صندوق صرفه جویی خواهد شد.

 

 

۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید