اخبار

اولویتهای سرمایه‌گذاری استان زنجان تدوین می‌شود

اولویتهای سرمایه‌گذاری استان زنجان تدوین می‌شود
سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در راستای جذب سرمایه گذار، اولویتهای سرمایه‌گذاری استان زنجان احصاء می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی اظهار داشت: با توجه به سیاستهای پیش‌روی دولت در زمینه جذب سرمایه‌گذاری‌ها طرح‌های اولویت‌دار استان شناسایی و احصا می‌شود.

وی تصریح کرد: در جلسه کمیته تسهیلات استان این موضوع مورد توجه قرار گرفته است.

سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تاکید کرد: شناسایی به موقع طرحهای اولویت‌دار سرمایه‌گذاری در استان سبب تسریع در روند اعطای تسهیلات به سرمایه‌گذاران است.

وی بیان کرد: در این راستا هماهنگی فی‌مابین بانکهای عامل استان و دستگاههای اجرایی استان و اداره کل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی استان انجام شده است تا بررسی تخصصی طرحهای اولویت‌دار انجام شود.

یوسفی ابراز کرد: احصاء طرحهای اولویت‌دار سرمایه‌گذاری در استان سبب می‌شود تا حضور سرمایه گذاران در استان سرعت گیرد.

وی با بیان اینکه طرحهای اولویت‌دار سرمایه‌گذاری دستگاههای اجرایی استان توسط نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی و صنعت معدن و تجارت استان زنجان عنوان شده است، گفت: سیاست دولت جذب سرمایه ‌گذارا ناست که در این راستا سرمایه‌گذاران بسیاری را ترغیب به سرمایه‌گذاری در بخشهای مختلف تولیدی و خدماتی کرده است.

سرپرست مدیریت اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بیان کرد: شناسایی به موقع طرحها تسریع در روند اعطای تسهیلات به سرمایه‌گذاران را به دنبال دارد.

وی خاطرنشان کرد: با حرکت‌های مثبت انجام شده توسط دولت انگیزه برای حضور سرمایه‌گذاران ایجاد شده و لازم است حمایت از پروژه‌ها از سوی بانک‌ها و دستگاه‌ها انجام شود.

یوسفی ابراز کرد: زنجان فرصتهای بسیار خوبی در زمینه سرمایه‌گذاری در بسیاری از بخشها دارد.

 

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید