اخبار

استاندار زنجان : اعطای تسهیلات به تعاونی‌ها در اولویت است

استاندار زنجان : اعطای تسهیلات به تعاونی‌ها در اولویت است
محمد رئوفی‌نژاد در جلسه کارگروه بانوان ایجاد اشتغال برای بانوان با استفاده از ظرفیت‌های موجود و به هر طریق ممکن را از اولویت‌های کارگروه بانوان برشمرد و گفت: در همین راستا از همه طرح‌های اشتغالزا خصوصا طرح های تعاونی حمایت می‌شود.

 محمد رئوفی‌نژاد در جلسه کارگروه بانوان ایجاد اشتغال برای بانوان با استفاده از ظرفیت‌های موجود و به هر طریق ممکن را از اولویت‌های کارگروه بانوان برشمرد و گفت: در همین راستا از همه طرح‌های اشتغالزا خصوصا  طرح های تعاونی حمایت می‌شود.
وی همچنین با تاکید بر ایجاد تعاونی‌ توسط اداره کل تعاون استان، اعطای تسهیلات به تعاونی‌ها را در اولویت دستور کار استان دانست و گفت: با توجه به این مطلب که زمینه ایجاد اشتغال پایدار در تعاونی‌ها فراهم است، اعطای تسهیلات به صورت فردی در اولویت بعدی قرار دارد

رئوفی نژاد افزود: طی جلسات گذشته تصمیمات خوبی در زمینه اعطای تسهیلات به اشتغال بانوان و مشاغل خانگی در استان گرفته شد که امروز با توجه به ابلاغ قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، تضمین لازم برای اعطای تسهیلات به این امر وجود دارد.
استاندار زنجان بر ضرورت تعریف ساز و کار مناسب در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای بانوان تاکید کرد و افزود: با توجه به وجود حساسیت در اشتغال بانوان، لازم است با دقت و ملاحظات بیشتری این موضوع مهم پیگیری شود.
وی با اشاره به فعالیت‌های برخی از شرکت‌های بانوان بدون برخورداری از حمایت‌های دولتی و برخی تسهیلات اعطایی، خواستار شناسایی و ساماندهی این مراکز برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی شد.

۱۲ تیر ۱۳۸۹ ۰۹:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید