اخبار

مشکلات و مسائل مربوط به شرکت تعاونی مسکن هنرمندان زنجان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بررسی گردید.

مشکلات و مسائل مربوط به شرکت تعاونی مسکن هنرمندان زنجان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بررسی گردید.
به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مشکلات و مسائل مربوط به شرکت تعاونی مسکن هنرمندان زنجان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بررسی گردید.

در این جلسه که با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و نمایندگان اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری زنجان، اداره کل راه و شهر سازی و بانک مسکن و نمایندگان شاکیان و هیات مدیره تعاونی مسکن هنرمندان زنجان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار گردید ضمن تاکید بر قانون گرایی و دعوت از طرفین برای طرح مطالبات قانونی و انجام اقدامات در راستای قانون با بررسی درخواست های شاکیان و اخذ گزارش اقدامات هیات مدیره تعاونی مسکن هنرمندان تصمیمات لازم برای رفع مشکلات اعضاء و در پاسخ به تقاضای شاکیان اتخاذ و مقرر گردید تصمیمات جلسه به طرفین ابلاغ و اقدامات لازم را در چارچوب تصمیمات جلسه معمول نمایند. در خاتمه مقرر گردید در صورت عدم اجرای تصمیمات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان مطابق  وظایف و اختیارات خود در قانون بخش تعاون و آئین نامه ها دستورالعمل های ابلاغی به عمل آورد.

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ۱۷:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید