اخبار

تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان غذا و دارو منعقد شد.

تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان غذا و دارو منعقد شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان غذا و دارو منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی  در تکمیل این خبر افزود: به منظور به کارگیری دقیق احکام حلال در راستای پاسداری از تعالیم مکتب حیات بخش و ارزش های اصیل دین مبین اسلام گسترش، اشاعه و ترویج فرهنگ و تجارت اسلامی و نیز نهادینه کردن تلاش های طرفین برای به کارگیری کلیه ظرفیت های ملی و بین المللی و فراهم نمودن زمینه ارتقاء کیفیت و رشد صادرات واحد های صنعتی کوچک و متوسط سراسر کشور، تفاهم نامه همکاری فی مابین معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان غذا و دارو منعقد شد.

وی تصریح کرد:  اهداف تفاهم نامه توسعه فرهنگ و نشان حلال، ترغیب و تشویق شرکت های تعاونی جهت اخذ نشان حلال و توسعه بازار های داخلی و بین المللی جهت ارائه محصولات شرکت های تعاونی با نشان حلال بوده و اضافه نمودند به موجب این تفاهم نامه مقرر شده تا سقف 70 درصد هزینه های اخذ نشان حلال به شرکت های تعاونی معرفی شده کمک های بلاعوض اعطا گردد. تفاهم نامه منعقده در تاریخ 20/11/94 منعقد گردیده و به مدت سه سال دارای اعتبار خواهد بود.  

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید