اخبار

زنجان میزبان ششمین کارگاه بین المللی عکاسیTWAN می شود

زنجان میزبان ششمین کارگاه بین المللی عکاسیTWAN می شود
دبیر برگزاری کارگاه عکاسی نجومی توآن در ایران گفت: با همکاری دستگاه های اجرایی استان از جمله اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ششمین دوره متوالی کارگاه بین المللی <عکاسی نجومی TWAN > جهان در شب به میزبانی شهر زنجان در روزهای 28 تا 30 بهمن سال جاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان اسد الله قمری نژاد افزود:نخستین دوره این کارگاه بین المللی عکاسی نجومی در سال 1388 همزمان با سال جهانی نجوم در زنجان برگزار شد.

وی یاآور شد: توآن (TWAN)پروژه ای بین المللی و غیر انتفاعی است که با همکاری اخترشناسان و عکاسان سر شناس آسمان شب در حدود بیست کشور جهان ،زیر نظر انجمن بین المللی  نجوم ،یونسکو و انجمن منجمان بدون مرز اجرا می شود.

دبیر برگزاری کارگاه عکاسی نجومی توآن در ایران گفت :در توآن عکاسان نجومی با تهیه و ارائه تصاویر خیره کننده و هنرمندانه از آسمان شب بر فراز آثار تاریخ و طبیعی در جهان (از جمله ایران)به معرفی عمومی زیبایی وارزش آسمان شب و اهمیت اختر شناسی می پردازد .

وی از همکاری مسولان و مدیران شهر و استان زنجان به خصوص استانداری ،سازمان مدیریت و برنامه ریزی ،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان،شهرداری زنجان  و انجمن نجوم ایران ، از برگزاری این کارگاه در بالاترین سطح آموزشی علمی خبر داد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۳:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید