اخبار

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کارگر و روز بسیج کارگری با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار گردید.

اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کارگر و روز بسیج کارگری با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار گردید.
به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کارگر و روز بسیج کارگری با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار گردید.

احمد غریوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و رئیس ستاد بزرگداشت هفته کارگر ضمن تشکر از حضور تمامی اعضای ستاد و برگزاری به موقع و به هنگام جلسه ستاد برای برنامه ریزی مناسب و درخور برای بزرگداشت هفته کارگر و روز بسیج کارگری برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان و کارگران برتر و تجلیل از مقام شامخ خانواده های شهید کارگری استان، ورزشکاران نمونه و برگزاری نشست اقتصاد مقاومتی برای تبیین و تشریح سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری و برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی در سطح جامعه کارگری استان با همکاری تشکلات کارگری و کارفرمایی را از برنامه های اصلی این ستاد در هفته کارگر سال 1395 عنوان نموده و همکاری سایر ادارات تابعه وزارت متبوع در استان و تشکلات مردم نهاد فعال در حوزه کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای برگزاری شایسته مراسمات بزرگداشت هفته کارگر تاکید نمودند. ایشان هفته کارگر را از نظر موقعیت زمانی فرصت مغتنمی برای استماع دغدغه های جامعه کار و تولید دانسته و همراهی مسئولین حوزه اقتصادی استان در این هفته را در کنار جامعه کار و تولید استان به صورت برجسته خواستار شدند. در این نشست هر یک از اعضای ستاد به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات کارشناسی و پیشنهادات خود پرداخته و بر تشکیل کمیته ارزیابی اجری برنامه های بزرگداشت هفته کارگر بلافاصله پس از اتمام این هفته تاکید نمودند.  

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید