اخبار

اولین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر دانشگاهی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.

اولین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر دانشگاهی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت :اولین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر دانشگاهی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان و برخی از دستگاه های اجرایی استان و با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، احمد غریوی  در ابتدای سخنرانی خود ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت بازار کار کشور، سیمای اشتغال استان زنجان را برای حاضرین در جشنواره تبیین و ترسیم نموده و با توجه به پایین بودن سهم اشتغال در بخش خدمات استان از سطح میانگین کشوری از تلاش مسئولین استانی علی الخصوص دستگاه های اجرایی ذیربط در توسعه بخش خدمات و تشکیل کارگروه ویژه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد.
 وی در ادامه کارآفرینان را موتور محرکه توسعه و رشد اقتصادی عنوان نموده و اشتغال زایی را یکی از ره آورد های مهم کارآفرینی بیان نمود
. غریوی کارآفرینان را پیش گامان حقیقی تغییر اقتصاد و تحولات اجتماعی دانسته و موفقیت و بقاء در چشم انداز های برخواسته از آینده را نیازمند سرعت، ابتکار و خلاقیت دانستند. ایشان با اشاره به ویژگی های کارآفرینان خود اتکایی، استفاده از نهایت بهره وری، تحمل ریسک، احساس نیاز، پیشرفت دائمی، شکارچی فرصت ها، توانایی بالا در کنترل خود، نگاه به هدف، توانایی تشخیص اولویت ها و خوش بینی و شجاعت پرداخته و افزودند وقتی انگیزه باشد ناممکن وجود ندارد و راز موفقیت در این نکته بوده و اگر راه های کسب درآمد آسان بود همه مردم پولدار بودند.اما موضوع این است که شما مثل بقیه مردم نیستید و برای شما که انگیزه دارید هر مانعی از سر راه برداشته می شود.
مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان برای ترویج و توسعه کارآفرینی و به منظور ایجاد ارتباط نظام آموزشی رسمی کشور با بازار کار و آماده سازی شغلی دانشجویان و تربیت منابع انسانی کارآفرین ارائه نموده و از آمادگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان برای رشد و توسعه مقوله کارآفرینی در سطح استان خبر دادند.  
۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۵:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید