اخبار

برونسپاری امور غیر حاکمیتی به انجمن صنفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی استان زنجان

برونسپاری امور غیر حاکمیتی به انجمن صنفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی استان زنجان
‌مدیر اشتغال و کارافرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اعلام این خبر گفت : در راستای سیاستهای کلان دولت که درآیین نامه اجرایی ماده 24قانون خدمات مدیریت کشوری امور غیر حاکمیتی به انجمن صنفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی استان در قالب تفاهم نامه برونسپاری گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی  تصریح کرد : اموراتی که واگذار شده مربوط به لغو تعهد دانش آموختگان رایگان دانشگاهی و نیز  امور مربوط به تشکیل پرونده متقاضیان تاسیس کاریابی بین المللی میباشد که این موارد به انجمن صنفی موسسات مشاوره شغلی و کاریابیهای غیر دولتی استان واگذار شده است .

مدیر اشتغال و کارافرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به فلسفه واگذاری امور به دفاتر کاریابی اشاره نمود و  افزود : نقش و اهمیت دفاتر کاریابی به عنوان بازوان اجرایی بخش دولتی بسیار مهم و حائز اهمیت است لذا  همراستا با سیاستهای کلان وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ،‌ این موارد بصورت ابتکاری طرح ریزی و اجرا شده است و امید داریم با این اقدامات ، ‌راه برای واگذاری سایر امور به دفاتر کاریابی هموارتر گردد . البته آنچه مستلزم این امر است ، توانایی و ظرفیت این دفاتر برای پذیرش و اجرای موارد واگذار شده است و لازم است مدیران دفاتر کاریابی اهتمام جدی به این داشته باشند تا در آینده نزدیک شاهد واگذاری سایر امور نیز باشیم  .

وی در خاتمه افزود : برنامه های نظارتی ما به امورات واگذار شده انجام میپذیرد و طی مکاتباتی که با انجمن صورت گرفته است از ایشان انتظار داریم تا با برنامه ریزی رضایت مخاطبان و خدمات گیرندگان را بیش از پیش جلب نماید .

 

۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۴:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید