اخبار

جلسه کمیته پیشگیری از تنش‌های کارگری استان زنجان تشکیل شد

جلسه کمیته پیشگیری از تنش‌های کارگری استان زنجان تشکیل شد
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به بررسی مشکلات کارگران و کارفرمایان در این کمیته گفت: با تشکیل کمیته پیشگیری از تنش‌های کارگری در زنجان مشکلات کارگران و واحدهای صنعتی رصد می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی خاطرنشان کرد: رصد مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی در این کمیته به طور سه جانبه با حضور کارگران، کارفرمایان و نمایندگان اداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه هدف مرتفع کردن مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان است، عنوان کرد: در این کمیته سعی می‌شود تا مشکلات این واحدها در ابتدا در این جلسات حل و فصل شود و در صورت حل نشدن موضوع از طریق این کمیته به استانداری استان و مراجع قضایی ارجاع داده می‌شود.

غریوی بیان کرد: حضور و تعامل کارگران و کارفرمایان در کنار یکدیگر و ارائه راهکار با کمک این افراد از بسیاری از تنش‌ها در محیط‌های کاری جلوگیری کرده و اداره تعاون نیز بدنبال احقاق حقوق کارگران و کارفرمایان است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: حفظ اشتغال واحدهای تولیدی بسیار با اهمیت بوده و این امر مستلزم رصد و پایش مشکلات واحدهای تولیدی استان و تلاش برای پیشگیری از ایجاد تنش‌ها در محیط‌های کاری است و کمیته پیشگیری از تنشهای کارگری تلاش مینماید با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط ضمن جلوگیری از تنشهای کارگری محیط آرامی را برای کاروتولید استان فراهم نموده و برای رشد واحدهای تولیدی استان کمک نماید

شایان ذکر است در این جلسه مشکلات سه واحد تولیدی استان مطرح وتصمیمات لازم در این رابطه اتخاذ شد

 

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید