اخبار

دیدار جمعی از اتحادیه های تعاونی استان زنجان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

دیدار جمعی از اتحادیه های تعاونی استان زنجان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: جمعی از اتحادیه های تعاونی استان با مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان دیدار و در رابطه با مسائل حوزه تعاون گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در این دیدار ضمن تاکید بر ضرورت تعامل فی مابین تعاونگران استان و ایجاد ارتباط سازنده با تشکلات تعاونی استان برای رسیدن به اهداف بخش تعاونی اقتصاد از مسئولین استانی نیز برای رسیدن به اهداف این بخش که در سند توسعه بخش تعاون تکلیف شده است، درخواست همراهی و همکاری نمود.

در این دیدار برخی از اعضای اتحادیه های تعاونی ضمن انتقاد از عملکرد نامطلوب اتاق تعاون استان و عدم توجه به مسائل و مشکلات تعاونی های استان از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان درخواست نمودند پی گیری های لازم را در رابطه با مجمع برگزار شده و انتخابات برگزار شده از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عمل آمده و زمینه تشکیل اتاق تعاون با ترکیب جدید که دغدغه بخش تعاون را داشته باشد فراهم آورد.

 دنیایی مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز اقدامات صورت گرفته توسط حوزه تعاون اداره کل را به سمع و نظر حاضرین در جلسه رسانده و ابراز امیدواری کرد با ایجاد تعامل بین تعاونی ها زمینه گسترش این بخش بیش از پیش فراهم گردد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید