اخبار

اولین کلبه مهربانی زنجان، افتتاح شد.

اولین کلبه مهربانی زنجان، افتتاح شد.
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی از افتتاح اولین کلبه مهربانی زنجان به همت خیرین واقشار نیک اندیش با حضور مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان خبرداد

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان و به نقل از خبرگزاری ایسنا بعد از مدت اندکی اقشار مختلفی از جامعه با هدف تاسیس یک موسسه کارآفرین و مردم‌نهاد جهت کمک به اقشار نیازمند در این گروه گرد هم آمدند و توانستند در مدت کوتاهی بخشی از نیازهای اقشار نیازمند شهر زنجان و ارومیه را برطرف کنند.

 

این گروه بعد از مشاهده وضعیت نه چندان مناسب برخی دیوارهای مهربانی سطح شهر و امکان کثیف شدن لباس‌ها به‌خاطر بارندگی و ... در حرکتی خودجوش و خیرخواهانه به منظور حفظ ارزش‌های زیبای انسانی و تکریم انسانیت با استفاده از مشاوران طراحی شهری در اقدامی جالب توجه سازه‌ای را به نام کلبه مهربانی شامل یخچال جهت تامین موادغذایی و قفسه‌هایی شامل کتاب جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی، کیف، کفش، لباس، لوازم‌التحریر، اسباب‌بازی و ... طراحی کرد.

 

کلبه مهربانی زنجان به همت نیکوکاران و به یاری معاونت فرهنگی شهرداری زنجان در خیابان مهدوی شهرک کارمندان زنجان نصب و هم‌زمان با ترنم بهار و فصل خانه‌تکانی 16 اسفندماه امسال ساعت 18 توسط خیرین و با حضور  مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان افتتاح و به بهره‌برداری نیازمندان رسید.

 

کلبه مهربانی پایتخت شور و شعور حسینی امید آن دارد که همشهریان زنجانی با اهدای مواد غذایی سالم، لباس نو و تمیز، کیف و کفش و ... در شروع سال جدید خنده را بر لبان خانواده‌های نیازمند جاری ساخته و فرهنگ نوع‌دوستی را در ایران جاری سازند.

 

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید