اخبار

هجدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان برگزارشد

هجدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان برگزارشد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هجدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار زنجان برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان انصاری استاندار زنجان ضمن اشاره به اهداف تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان و لزوم جهت گیری کارگروه برای رفع موانع تولید استان در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه کشور بر ضرورت اهتمام دستگاه های اجرایی ذیربط استان برای فراهم آوردن زمینه تسهیل در فعالیت واحد های اقتصادی استان تاکید نمود .

استاندار زنجان از مدیران واحد های اقتصادی استان درخواست نمود که به تعهدات قانونی خود در قبال تامین اجتماعی، امور مالیاتی و سایر دستگاه های خدمات رسان عمل نموده و به اعضای کارگروه تاکید کرد که موارد ضروری و مرتبط با وظایف و اختیارات کارگروه را در جلسات مطرح نموده و زمینه سوء استفاده اجتماعی افراد و تخطی از انجام تعهدات قانونی ایشان را فراهم ننمایند.

در این جلسه مسائل و مشکلات تعدادی از واحد های اقتصادی استان که بدوا در جلسه کمیته کارشناسی فنی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تشکیل می گردد مورد بررسی و اظهار نظر کارشناسی قرار گرفته بود مطرح و در چارچوب ضوابط و مقررات جاری تصمیمات لازم برای رفع مشکلات واحد های اقتصادی استان اتخاذ گردید

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید