اخبار

استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه در استان زنجان موجب تسهیل در حضور سرمایه گذاران در استان میشود .

استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه در استان زنجان موجب تسهیل در حضور سرمایه گذاران در استان میشود .
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه در استان زنجان تصریح کرد: استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه در استان زنجان موجب تسهیل در حضور سرمایه گذاران در استان میشود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی  دردیدار با رییس نمایندگی وزارت امور خارجه در استان زنجان گفت : یکی از عوامل دخیل در رشد و توسعه استان سرمایه گذاری میباشد و از سوی دیگر تسهیل حضور و فعالیت سرمایه گذاران بسیار مهم است فلذا آسان سازی فرآیندهای مربوط به حضور قانونی و اشتغال اتباع خارجی راهگشاری پیشرفت صنعت استان و ایجاد فرصتهای شغلی جدید خواهد بود . .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه در استان زنجان تصریح کرد : موضوع استقرار نمایندگی وزارت امور خارجه یکی از دغدغه ها و مطالبات به حق صنعت استان زنجان بوده و در حوزه ماموریتهای این اداره کل  و در بخش اشتغال اتباع خارجی ، این مهم ، بسیار اساسی میباشد بطوریکه در تسهیل و روان سازی فرآیند صدور ، تمدید . ابطال پروانه  اشتغال اتباع خارجی حضور این نمایندگی حائز اهمیت بوده و منبعد نیاز به مراجعه متقاضیان به وزارت امور خارجه مرتفع و تکریم ارباب رجوع به معنای واقعی کلمه تحقق یافته است .

غریوی به پیگیریهای استاندار محترم استان تاکید  و خاطر نشان کرد : موضوع توسعه استان ، دغدغه اصلی کلیه دولتمردان استانی میباشد و برای ارائه این خدمت که امروز شاهد افتتاح آن هستیم ، دستگاههای اجرایی مختلف استان همکاری و همیاری داشته اند که لازم است در اینجا از زحمات و پیگیریهای مجدانه استاندار محترم استان تشکر نمایم .

این مقام مسئول در خاتمه افزود : پسابرجام فرصت مناسبی را برای توسعه و تعالی و پیشرفت صنعت استان و حضور سرمایه گذران خارجی در اجرای طرحهای اشتغالزا فراهم خواهد نمود و از سوی دیگر ، کلیه مقامات و مسئولان ، هر یک به فراخور وظایف و ماموریتهای خود موظف و مکلفند بسترها و زمینه های لازم را فراهم آورند و خوشبختانه امروز با افتتاح این نمایندگی برگ زرینی از ارائه خدمت به صنعت استان رقم خورده است . امیدواریم با تلاشها و اقدامات صورت گرفته شاهد پیشرفت و رشد بیش از پیش در اقتصاد استان و اشتغالزایی باشیم .

 

۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید