اخبار

تشکیل اولین جلسه اتاق فکر پیشگیری از آسیب های اجتماعی

تشکیل اولین جلسه اتاق فکر پیشگیری از آسیب های اجتماعی
مدیررفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت :اولین جلسه اتاق فکر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان بازرگان گفت:برخی از آسیب های اجتماعی در محیط های کارگری مشکلات روحی و روانی و جسمانی برای کارگران ایجاد می نماید که این آسیب ها در اثر فقدان اطلاعات و مشکلات فرهنگی و فشارهای سختی کار در محیط های کارگری و تولید می شود .

 وی تصریح کرد در حال حاضرفعالیت های فرهنگی و ورزشی متنوعی در بین کارکنان و کارگران واحدهای تولیدی برگزار می شود که گسترش این برنامه ها می تواند در جلوگیری از آسیب های اجتماعی در محیط های جامعه کارو تولید باشند و با مدیریت صحیح نیروی کار بهره وری را افزایش دهند.

بازرگان افزود با توجه به اینکه یکی ازوظایف مهم اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی صیانت از نیروی کارمی باشد بر این اساس با ورود به محیط های کارگری تلاش دارد با آموزش ،آگاهی سازی و استفاده از پتانسیل های فرهنگی از آسیب های اجتماعی در محیط های کارگری پیشگیری و به سالم سازی آن بپردازد و هدف ما از تشکیل اتاق های فکرسالم سازی محیط های کارگری و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه اعتیاد به ( مواد مخدر و الکل) است.

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید