اخبار

بازدید مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از شیرخوارگاه شهید ثمین تاب

بازدید مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان از شیرخوارگاه شهید ثمین تاب
مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در آخرین روز کاری ادارات مدیرکل تعاون کاورفاه اجتماعی به همراه معاونین خود در شیرخوارگاه شهید ثمین تاب بهزیستی زنجان حضور یافتند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان در این بازید احمد غریوی اظهارداشت: کار در بهزیستی توأم با لحظه‌هایی شاد و غم انگیز است و تنها عشق بین مددکار و مددجو است که تمامی موانع را از میان برمی دارد و روزنه‌های امید را در دل‌ها می‌نشاند.

وی افزود: مددکاری در بهزیستی امری دشوار است و تنها این عشق و علاقه خدمتگزاری به هم نوعان است که می‌تواند لذت سختی‌ها را به شیرینی مبدل سازد.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با تأکید بر اینکه خدمت در بهزیستی عشق به همنوع است، تصریح کرد: خدمت در این نهاد خدمت به نیازمندان است و این خدمت قابل برابری با مزدهای دنیوی نیست.

در آغاز این دیدار عطائی معاون اجتماعی بهزیستی استان گزارشی از نحوه فعالیت شیرخوارگاه ارائه نمود و با اشاره به اینکه شیرخوارگاه استان زنجان یکی از شیرخوارگاه های نمونه کشور است، گفت: این پروژه در زمینی به مساحت 2600 مترمربع در چهار طبقه احداث شده است.
 
به گفته وی برای ساخت این پروژه یک میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه شده است

 

۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید