اخبار

شعار امسال نقشه راه روشن برای پیشرفت همراه با عدالت در ایران اسلامی است.

شعار امسال نقشه راه روشن برای پیشرفت همراه با عدالت در ایران اسلامی است.
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان اظهارداشت: سال " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " ؛ نقشه راه روشن برای پیشرفت همراه با عدالت در ایران اسلامی است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  احمد غریوی گفت:سال " اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل " که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده ، نقشه راه روشن و آینده ساز برای عبور از مراحل رشد و توسعه و رسیدن به پیشرفت همراه با عدالت است.


وی افزود: اقتصاد مقاومتی یک بحث کاملا استراتژیک است و در همه کشورهایی که دارای اهداف بلند مدت هستند و روحیه استقلال در بطن سیاست داخلی و خارجی آنها جاری است ، در اشکال مختلف مطرح شده است.


غریوی تاکید کرد: رهبرمعظم انقلاب با پیش بینی راهبردهای دشمن در برابر انقلاب اسلامی، از حدود هفت سال پیش شعارهای اقتصادی را به عنوان نام سال در دستور کار قرار دادند تا فضای عمومی کشور برای این شرایط ویژه فراهم شود.

 

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  خاطرنشان ساخت:امام خامنه ای عمل واقعی به شاخص های اقتصاد مقاومتی را اولویت اصلی می دانند و کارهای مربوط به صدور بخشنامه و توصیه نامه توسط دولت را در حد کار مقدماتی ارزیابی می کنند. سال 1395 در حالی همچون سال های ابتدایی دهه 90، بر اقتصاد تاکید می شود که تجربه آسیب پذیری اقتصاد از تحریم ها، مشخص شد.

غریوی تصریح کرد: غربی ها می دانند که اگر نظام جمهوری اسلامی ایران موفق به استقرار اقتصاد مقاومتی شود با هیچ روشی نمی توانند با این کشور مقابله کنند و به شدت از این روند هراس دارند. چون اقتصاد مقاومتی به معنی حداکثرسازی ارزش افزوده و ثروت آفرینی از همه منابع زیرزمینی و روزمینی و نیروی انسانی است که جمهوری اسلامی ایران در همه این عرصه ها از مزیت های ویژه ای برخوردار است.

 

 

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  درپایان گفت: اگر تولید در داخل کشور رونق پیدا کند آثار بسیار گسترده ای در بازارهای کار، کالا، پول و سرمایه و همچنین تامین منابع مالی دولت از محل مالیات خواهد داشت و دشمن هم هرگز نمی تواند با بهانه های تحریم مالی و انتقال پولی و غیره این اقتصاد را تحت کنترل خود درآورد.

 

 

۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید