اخبار

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت یوم الله 12 فروردین

پیام مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان به مناسبت یوم الله 12 فروردین
مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان :یوم‌الله 12 فروردین یادآور خلق حماسه بزرگی به دست ملت قهرمان و ولایت‌مدار ایران برای استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.درمتن این پیام آمده است

در روز پر برکت 12 فروردین، با خلق حماسه سیاسی توسط مردم متدین و ولایتمدار ایران اسلامی، نظامی متولد شد که نور اسلام عزیز را، دگر باره، نه فقط در ایران، بلکه در سراسر جهان متجلی ساخت.

شعار اصلی انقلاب، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود که میلیون ها ایرانی آزاده و مسلمان در طول مبارزه در جای جای ایران اسلامی فریاد کشیده بودند. این شعارها، حکومتی را پایه ریزی کرد که عدالت اسلامی، از هدف های والای آن است.

روزی که به عنوان یکی از بزرگترین و ماندگارترین اعیاد خجسته ملی و انقلابی ملت در تاریخ پرافتخار ایران ثبت گردید؛ طلیعه‌ای که سرآغاز و منشأ حرکتی نوین در جهت تحقق آرمان‌های اسلام ناب محمدی(ص) در جهان شد و بلوغ فکری و سیاسی ملت سرافراز ایران را به منصه ظهور رساند.


مردم آگاه و هوشیار ایران با انتخاب نظام جمهوری اسلامی به عنوان الگوی حکومتی و نظام سیاسی کشور، که بر اصول و مبانی تعالیم مکتب‌ رهایی‌بخش اسلام و مردم‌سالاری دینی تکیه دارد، الگویی جامع، کارآمد و برخوردار از ظرفیت‌های بالنده و مطمئن برای اداره جوامع بشری را به جهانیان ارائه کرد.تشکیل جمهوری اسلامی نه فقط اراده ملت را بر سرنوشت خود به اثبات رساند و برای آنان استقلال و آزادی را به ارمغان آورد، بلکه امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان برافروخت که آنان نیز می توانند بعد از قرن ها رنج و درد، جلوه ای از وعده خداوند تبارک و تعالی را ببینند؛ همان وعده پیروزی مستضعفان بر مسکتبران را، که کتاب وحی، آن را نوید می دهد.

اینجانب با گرامیداشت فرارسیدن این روز بزرگ درسال « اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل » برای آحاد ملت ایران اسلامی به ویژه مردم شریف پایتخت شور وشعور حسینی و دیار غواصان دریادل ، زنجان  سعادت و بهروزی را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

 

۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید