اخبار

حضرت فاطمه زهرا(س) شایسته‌ترین الگو برای بانوان

حضرت فاطمه زهرا(س) شایسته‌ترین الگو برای بانوان
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در آیین تقدیر از بانوان اداره کل گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) شایسته‌ترین الگو برای بانوان محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارو رفاه اجتماعی استان زنجان احمد غریوی در مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت هفته زن ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)،اظهار داشت: حضرت فاطمه(س) نقش های گوناگونی داشتند که یکی از آن ها نقش مادری است.

وی با اشاره به جایگاه رفیع حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: رفتار کودک وقتی شکل می گیرد که شاهد آن در مادر خود باشد.حضرت فاطمه(س) به همه جنبه های رشد کودکان خود از جمله در دانش پویش و تحرک آن ها توجه داشت و در عین حال که پشتیبان همسر خود بود با هنرمندی و تدبیر در تربیت فرزندان خود نقش آفرینی می کرد.

غریوی افزود: زنان و مادران جامعه باید در ایفا نقش خود، معیارهایی داشته باشند و اگر این معیارها را در خود نمی‌بینند می‌توانند حضرت فاطمه(س) را الگوی زندگی خود قرار بدهند که به راستی آن حضرت شایسته‌ترین الگو برای بانوان محسوب می‌شود.

در ادامه بلوری مشاور استاندار ومدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری ضمن تبریک ایام میلاد حضرت زهرا س وهفته بزرگداشت مقام زن گفت: بانوان زنجانی در ایثار و وهمراهی اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران پیشرو والگو میباشند

وی گفت: اولین راهپیمایی بانوان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی اوسط بانوان زنجانی انجام شده است که این حرکت برای زنجانی ها افتخار میباشد

 

 

 

 

 

 

۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید