اخبار

برگزاری اولین جلسه شورای اداری استان زنجان در سال 95 با حضور استاندار زنجان

برگزاری اولین جلسه شورای اداری استان زنجان در سال 95 با حضور استاندار زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت:اولین جلسه شورای اداری استان زنجان در سال 95 با حضور استاندار ،نماینده ولی فقیه در استان،نمایندگان استانی مجلس شورای اسلامی ومدیران دستگاههای اجرایی استان زنجان برگزار شد.

 

خاتمی امام جمعه شهرستان زنجان ونماینده ولی فقیه در استان ضمن تبیین فرمایشات مقام معظم  رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ،حرکت ملت و دولت در سال جاری رادر چهارچوب فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری اعلام نمود و بر همدلی وهمزبانی ملت ودولت درسال جاری بیشتر تاٌکید کرد.

در ادامه انصاری استاندار زنجان بااشاره به فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری در سال 95 ،وظیفه استانها را در عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار اثر گذار عنوان نمود.

وی یکی از مشکلات اساسی کشور را مشکلات اقتصادی دانست و گفت: بسیاری از دلایل ناکامی در سایر حوزه ها از جمله حوزه های اجتماعی و فرهنگی کشور نیز ناشی از مشکلات اقتصادی کشور می باشد و اولویت پرداختن به حل مشکلات اقتصادی بوده وخوشبختانه در این دیدگاه هیچ گونه اختلاف نظری بین مردم وگروهها واحزاب سیاسی موجود در کشور وجود ندارد.

استاندار افزود:سیاستهای کلی اقتصادی کشور توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است و 24 بندی که در سیاستهای کلی قید گردیده ،شفاف وروشن بوده ورویکردها نیز در این سیاست ها مشخص شده اند.

مهندس انصاری تقویت تولید داخلی،مهار گرانی،حل مشکل رکود ورفع بیکاری را مورد تاٌکید قرلر داده و به ضروریت تولید داخلی برای رفع بخش عمده ای از مشکلات کشور اشاره کرد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید