اخبار

فعالیت اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق تعاون زنجان آغاز شد

فعالیت اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق تعاون زنجان آغاز شد
معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از آغاز فعالیت اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق تعاون زنجان خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان حمید دنیایی اظهار کرد: با پیگیری انجام شده و با حکم مربوط اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق تعاون فعالیت خود را کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا اعضای هیئت مدیره اتاق تعاون انتخاب شده‌اند، تصریح کرد: احمد نصیری رئیس جدید هیئت مدیره این اتاق است.

معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: ابوالحسن ضرغام به عنوان دبیر اتاق تعاون و محسن محسنی، سید حسن موسوی و رضا خاتمی نیز اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق تعاون هستند.

گفتنی است، پیش از این مشکلاتی در زمینه تحویل مکان اتاق تعاون به اعضای جدید هیئت رئیسه اتاق تعاون وجود داشت که مشکلاتی را برای اعضای جدید و تعاونگران زنجانی ایجاد کرده بود.

به گزارش فارس، از جمله وظایف اتاق تعاون استان زنجان، تشکیل نمایشگاه‌های تخصصی و بازرگانی استانی داخلی و خارجی با کسب مجوز از وزارت بازرگانی، تلاش برای شناسایی بازار کالاهای صادراتی سطح استان، تشویق و ترغیب سرمایه‌گذاری در سطح استان در امور تولیدی در قالب تعاونی بالاخص تولید کالاهای صادراتی است.

همچنین تلاش در راستای بررسی و حل و فصل مسائل بازرگانی داخلی و خارجی، ایجاد هماهنگی و ارتباط و همکاری بین اتاق‌های تعاون شهرستان‌های استان، ایجاد هماهنگی و همکاری و کمک برای گسترش سرمایه‌گذاری‌های مشترک و معاملات تعاونی‌ها، برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی مورد نیاز تعاونی‌های عضو و یا همکاری و مشارکت با وزارت تعاون و دستگاه‌های ذیربط در این راستا و ایجاد مراکز و مؤسسات آموزشی و تحقیقاتی از دیگر وظایف و اختیارات اتاق تعاون است.

 

۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید