اخبار

اقتصاد تعاونی می تواند در تحقق شعار سال نقش آفرین گردد

اقتصاد تعاونی می تواند در تحقق شعار سال نقش آفرین گردد
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در دیدار با فرماندار و امام جمعه شهرستان ایجرود عنوان کرد: اقتصاد تعاونی می تواند در تحقق شعار سال نقش آفرین گردد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه استان زنجان، احمد غریوی طی بازدید از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ایجرود با فرماندار و امام جمعه شهرستان نیز بطور جداگانه دیدار و در رابطه با مسائل مربوط به حوزه تولید و اشتغال گفتگو نمود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این دو دیدار ضمن ارائه گزارش کوتاهی از اقدامات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در یک سال گذشته اقتصاد تعاونی را مردمی ترین اقتصاد دنیا عنوان کرده که می تواند با اتکا به سرمایه های مردمی در تحقق سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال ایفاگر نقش باشد.

 وی در این دیدار از فرماندار شهرستان ایجرود درخواست نمود در تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان ایجرود حمایت و مساعدت لازم را معمول نموده و با تشکیل شرکت تعاونی و واگذاری برخی از پروژه های قابل واگذاری و انجام توسط شرکت یاد شده در رشد و رونق منطقه یاری گر باشند.

بیات فرماندار شهرستان ایجرود و مقدمی امام جمعه شهرستان ایجرود نیز با اشاره به معضل بیکاری جوانان عزم ملی مسئولین و مردم را برای رفع آن مورد تاکید قرار دادند.

۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید