اخبار

برجام جامعه کارفرمایی و کارگری را برای رونق مجدد اقتصادی کشوروارتباط با جامعه جهانی امیدوار کرده است

برجام جامعه کارفرمایی و کارگری را  برای رونق مجدد اقتصادی کشوروارتباط با جامعه جهانی امیدوار کرده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برجام امیدهای جامعه کارفرمایی و کارگری را زنده کرده است و امیدواریم با گشایش هایی که در عرصه کار و تولید اتفاق می افتد، مسائل و مشکلات این قشر نیز رفع شود.

 

 

 

احمد غریوی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه زنجان جزو امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف محسوب می شود، افزود: این استان هم اکنون در بخش صنعت، رتبه چهاردهم و در بخش معدن رتبه دوازدهم را در بین استان های کشور دارد.
وی به تشکیل کمیته پیشگیری از تنش های محیط کار در استان زنجان اشاره و خاطرنشان کرد: این کمیته به منظور ایجاد امنیت و آرامش هرچه بیشتر در محیط های کار، وظیفه رصد کردن مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی و روابط کار در آن ها را بر عهده دارد.
غریوی اظهار کرد: واحدهای تولیدی مستقر در زنجان کمترین میزان تنش های ناشی از محیط و روابط کار را دارند.
وی به تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سطح کشوری و استانی اشاره و تاکید کرد: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به مسائل جامعه کار و کارگری دارد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در چند سال گذشته با اعمال تحریم های ظالمانه بر کشور بخش کارگری و کارفرمایی با ایستادگی خود، هزینه های سنگینی را متحمل شدند.
غریوی افزود: تعاونی ها از مردمی ترین بخش های اقتصادی کشور هستند و بهره گیری از ظرفیت آن ها نقش بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.
وی با تاکید بر حل مسائل و مشکلات تعاونی ها، اظهار کرد: هم اکنون از چهار هزار و 80 تعاونی ثبت شده در استان، حدود دو هزارهفتصد تعاونی فعال هستند.
غریوی با بیان اینکه هفته کار و کارگر بهترین فرصت برای ارزش گذاری به مقام شامخ کارگر است، افزود: این هفته فرصت مغتنمی است تا به مسائل و مشکلات پیرامون کار و تولید پرداخته شود و تصمیم های لازم برای رفع آن ها اتخاذ شود.

 

۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید