اخبار

تعاونی ها مناسب ترین بستر برای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

تعاونی ها مناسب ترین بستر برای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تعاونی ها به عنوان مردمی ترین بخش اقتصاد کشور، مناسب ترین بستر برای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

 

احمد غریوی روز چهارشنبه در آیین بزرگداشت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری افزود: هفته کار و کارگر فرصت مغتنمی است تا به مسائل و مشکلات پیرامون جامعه کار و کارگری پرداخته شود و تصمیم های لازم برای رفع آن ها اتخاذ شود.
وی با بیان اینکه زنجان جزو امن ترین استان های کشور برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف محسوب می شود، افزود: این استان هم اکنون در بخش صنعت، رتبه چهاردهم و در بخش معدن رتبه دوازدهم را در بین استان های کشور دارد.
غریوی به حجم بالای سفر هیات های تجاری کشورهای به استان زنجان اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید اقدامات ویژه ای را برای شناساندن فرصت های سرمایه گذاری در این استان انجام داده است و امیدواریم با جذب سرمایه گذاری و گشایش هایی که در عرصه کار و تولید اتفاق می افتد، مسائل و مشکلات جامعه کار و کارگر استان نیز رفع شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل و راه اندازی شرکت های تعاونی توسعه و عمران در سطح شهرستان های این استان در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی به منظور تسریع در رشد و توسعه شهرستان ها، هدایت منابع و سرمایه های خرد مردمی به بخش های تولیدی و بسترسازی برای ورود بخش های تعاونی به فعالیت های اقتصادی در راستای اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی تشکیل می شوند.
در این مراسم از خانواده های شهدای کارگری، کارگران نمونه و نیز واحدهای تولیدی و صنعتی نمونه استان زنجان تجلیل شد.

 

۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید