اخبار

برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی وتجدید میثاق با امام راحل و شهدای استان زنجان

برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی وتجدید میثاق با امام راحل و شهدای استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مراسم روحانی غبارروبی و عطرافشانی و تجدید میثاق با امام راحل وشهدای استان زنجان باحضور مدیر کل و معاونین وکارکنان اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان  با اشاره به مقام شامخ شهیدان بویژه شهدای کارگر گفت: شهدا کسانی بودند که در لحظه خطر از همه لذات دنیوی و جان خود گذشتند و به دعوت امام خمینی (ره) لبیک گفتند و برای همیشه تاریخ جاونه شدند.

احمد غریوی از شهدای مدافعان حرم نیز یاد کرد و ادامه داد: شهیدان همواره زنده هستند و شهادت راهی برای رستگاری و پیروزی دین است و همه ما مدیون شهدا هستیم و امروز وظیفه ما انتقال ارزشهای آنان به نسل های آینده است و شهدا با ایثارگریها و جانفشانی های خود چنان حماسه ای خلق کردند که انسان را متحیر می کند که امید است با انجام وظایف و تکالیف قانونی خود در محضر شهدا شرمنده نشویم و با پیروی از شهدا در کلیه امور موفق و سربلند شویم .

 در پایان حاضرین با ادای احترام در مزار شهدا، با آرمان های والای شهدای گرانقدر، امام شهداء و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تجدید میثاق نموده و با نثار فاتحه و اهدای گل، یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس وشهدای مدافعان حرم را گرامی داشتند.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید