اخبار

نمایندگان مجلس دهم پیگیر حل مشکلات کارفرمایی و کارگری باشند

نمایندگان مجلس دهم پیگیر حل مشکلات کارفرمایی و کارگری باشند
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بر رسیدگی به مشکلات کارفرمایی و کارگری از سوی نمایندگان مجلس دهم تاکید کرد.

احمد غریوی اظهار کرد: طی 37 سال گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی به لطف همدلی وهمزبانی مردم و مجموعه کارگزاران نظام انقلاب اسلامی با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری  امنیت کامل بر کشور حاکم بوده است که میبایستی به این لطف خداوندی سپاس گفت و ازاین دستاورد بزرگ مراقبت نمود

وی با اشاره به اینکه در برهه‌های مختلف نظام حضور مردم موجب ناامیدی دشمن از هجمه‌های خود شده است، تصریح کرد: در حالی که در اغلب کشورهای منطقه امنیت چندانی وجود ندارد، اما در ایران به لحاظ همدلی که بین مردم و مسئولان وجود داشته و به برکت خون شهدا شاهد امنیت کامل هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه تداوم امنیت و موفقیت‌های کشور نیازمند حضور باشکوه و حداکثری مردم در این مرحله از انتخابات است، افزود: خوشبختانه در مرحله دوم انتخابات نیز همچون مرحله نخست شاهد حضور مردم در انتخاب نمایندگان مورد نظر خودشان هستیم.

غریوی خاطرنشان کرد: به منظور حضور باشکوه همه اقشار مردم اداره کل تعاون نیز نسبت به دعوت جامعه کارگری برای حضور در انتخابات اقدام کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه با اشاره به انتظارات جامعه کارگری از نمایندگان منتخب مردم در مجلس اظهار کرد: ما هیچ‌وقت به دنبال حمایت یک وجهی از کارگران و کارفرمایان نبوده‌ایم بلکه به دنبال حل مشکلات هر دو گروه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم، نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی پیگیر حل مشکلات کارفرمایی و کارگری و رفع مسائل و مشکلات موجود در زمینه اشتغال باشیم.

غریوی افزود: باید اولویت مجلس آینده توجه به اشتغال و حمایت از تولید ملی باشد تا شاهد رونق بیش از پیش صنعت و تولید در داخل کشور باشیم.

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید