اخبار

بازدید مشاور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ازکلینیک مهرانه زنجان

بازدید مشاور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ازکلینیک  مهرانه زنجان
دکتر حسینی نیا مشاوروزیرتعاون کارورفاه اجتماعی بازدید از کلینیک مهرانه گفت: به جایگاه همه کسانی که در مهرانه تلاش می کنند غبطه می خورم مشاوروزیرتعاون کارورفاه اجتماعی ، به جایگاه همه کسانی که در هرانه تلاش می کنند غبطه می خورم

 

وتبلور وظهور انسانیت درمهرانه زنجان می تواند الگوی فوق العاده و فراگیربرای همه بویژه خیرین درسطح ملی وحتی فرا ملی باشد.
دکتر حسینی نیا مشاور وزیر کار رفاه وتعاون اجتماعی، در بازدید از کلینیک مهرانه با بیان اینکه مجموعه مهرانه وکارکرد آن یک پروژه زیبا ومنحصربه فرد است، گفت: بعد ازمشاهده فضای کلینیک ونوع تلاش عوامل آن، روحیه بسیار خوبی پیدا کردم .
وی ، با اذعان به اینکه ، تبلورانسانیت درمهرانه زنجان ،می تواند الگوی بسیارفوق العاده و فراگیربرای همه ، بویژه خیرین درسطح ملی وحتی فراملی باشد، افزود :وجود کلینیک مهرانه، نشان دهنده تبلور وظهور انسانیت درقالب خیرین است که درشهری مثل زنجان به گل نشسته وثمرداده است .
مشاور وزیرکاررفاه وتعاون اجتماعی با ابراز خرسندی قلبی ، از این بازدید گفت:مشاهده چنین کارزیبا و خداپسندانه، درسطح وسیع وبالا، به قدری برایم لذت بخش بود که مرا به فکر فروبرد.
دکتر حسینی نیا بر لزوم ترویج ایده وتجربه ارزشمند مهرانه زنجان،درمجامع دانشگاهی ونیز بین المللی تاکید کرد وافزود: تلاش وتوان خود را در راستای ترویج تجربه مهرانه به کار می گیریم ودر حد امکان مساعدت های لازم را انجام میدهیم.
گفتنی است، مشاور وزیرکاررفاه وتعاون اجتماعی، درپایان این بازدید جهت سهیم بودن در این امر خداپسندانه حقوق یک ماه خود را به مهرانه تقدیم کردند

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید