اخبار

جلسه مشترک مشاور وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی با نمایندگان تشکلهای کارگری وکارفرمایی استان زنجان

جلسه مشترک  مشاور وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی با نمایندگان تشکلهای کارگری وکارفرمایی استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: دکتر حسینی نیا مشاوروزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی با نمایندگان واعضای تشکلهای کارگری وکارفرمایی استان زنجان دیدار وگفتگو کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان دکتر حسینی نیا باتبریک هفته کار وکارگر گفت:شرکت در این جلسه یک درس بزرگ و تجربه خوب می باشد که از نزدیک از کسانی که سر منشاٌ کار هستند ودر دل کار پخته وایتاد شده اند مطالبی یاد بگیرم و تجربه کسب کنم.

وی تصریح کرد :در هفته های اول سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل یک فرصت خوبی می باشد که یکبار دیگر ارزش واهمیت کار و اصالت کار را مورد تاٌکید قرار دهیم و با هم برای ساختن کشور عزیزمان ایران هم پیمان شویم.

حسینی نیا با اشاره به اینکه: خداوند در قرآن کریم می فرماید:هیچ دستاوردی برای انسان نیست مگر از محل کار و سعی تلاش خودش ،گفت:هر جا که ما از کار و اصالت و ارزش کار غافل شدیم و به حواشی پرداختیم آن سال کشور به بیراهه رفت وهر وقت به این اصل برگشتیم دیدیم که داستان خیلی متفاوت است.

مشاور وزیر با بیان اینکه:ما همه با هم هستیم و سرنشینان یک کشتی می باشیم و باید همه با هم ظرفیت های خود را افزایش دهیم و تلاش کنیم که شرایط پیش رو را پشت سر بگذاریم که شرایط در حال حاضر رو به بهبودی می باشد ،گفت:هر چقدر تشکلهای قوی تری داشته باشیم که بتوانند به معنای واقعی فعالیتها ووظایف محوله را بر عهده بگیرند و به نحو احسنت این ماٌموریتها را انجام دهند مطمئنن دولت به سمتی حرکت خواهد کرد که کوچکتر بشود.

در ابتدای جلسه احمد غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان با ارائه گزارشی از عملکرد تشکلهای کارگری وکارفرمایی استان در سال های گذشته ونحوه تشکیل وبرگزاری جلسات از نمایندگان خواست تا مشکلات و موانع خود رابیان کنند.

در ادامه هریک از نمایندگان و اعضاء از مشکلات وموانع صد راه خود گفته و پیشنهادات وانتقادات خود را بیا کردند.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید