اخبار

دیدار رئیس و جمعی از کارکنان اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم با امام جمعه طارم

دیدار رئیس و جمعی از کارکنان اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم با امام جمعه طارم
مدیر روابط عمومی اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت:به مناسبت هفته کار و کارگر رئیس وجمعی از کارکنان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم و تعدادی از کارگران شهرستان طارم به با امام جمعه شهرستان طارم حجت الاسلام صادقی پور دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان امام جمعه شهرستان طارم حجت الاسلام صادقی پور ضمن تبریک هفته کاروکارگر به تمامی زحمتکشان عرصه کار و تلاش شهرستان،از زحماتی که کارگران واحدهای مختلف شهرستان در عرصه های مختلف تولیدی ،کشاورزی،صنعتی و خدماتی شهرستان متحمل می شوند تقدیر و تشکر نمود.

وی لزوم توجه هرچه بیشتر نهادها و موسسات دولتی و مسئولین را به این قشر زحمت کش و رفع نیازهای آنها را یادآور شد و تصریح کرد: فرصت های شغلی ایجاد شده در بخش های مختلف تولیدی و صنعتی شهرستان را در مقایسه با آمار بی کاران شهرستان نا کافی شمرد و لزوم توجه به رفع مشکلات کارآفرینان در جهت اشتغالزایی پایدار را خواستار شد.

در این دیدار حسینی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کار و اشتغال شهرستان به موضوع گرامیداشت هفته کار و کارگر اشاره کرد و لزوم توسعه فرهنگ کار و تلاش در میان فارغ التحصیلان  دانشگاهی خاطر نشان کرد.

حسینی این دیدار را فرصتی برای تجدید میثاق جامعه کار شهرستان با آرمان های والای نظام جمهوری اسلامی به ویژه مقام عالی ولایت عنوان نمود.

امام جمعه شهرستان طارم در پایان هدایایی به رسم یادبود در راستای تقدیر از کارگران نمونه واحدهای شهرستانی به انتخاب اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان طارم به 4 نفر از کارگران نمونه تقدیم نمود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید