اخبار

به دنبال حمایت یک‌وجهی از کارگران و کارفرمایان نبوده‌ایم

به دنبال حمایت یک‌وجهی از کارگران و کارفرمایان نبوده‌ایم
مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان تأکید کرد: هیچ‌گاه به‌دنبال حمایت یک‌وجهی از کارگران و کارفرمایان نبوده‌ایم.

 

 

 

احمد غریوی  با بیان اینکه هیچ‌وقت به دنبال حمایت یک‌وجهی از کارگران و کارفرمایان نبوده و همواره به دنبال رفع دغدغه‌های هر دو گروه بوده‌ایم، افزود: با توجه به انتخاب نمایندگان مردم استان در مجلس دهم، انتظار می‌رود نمایندگان مردم زنجان در خانه ملت، بحث رسیدگی به دغدغه‌ها و مسکلات کارفرمایان و کارگران در یک کلام مشکلات تولید را در اولویت قرار دهند.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای اساسی برای تحقق شعار سال، اهتمام به مقوله اشتغال است، تصریح کرد: بدون شک، اولویت مجلس آینده، توجه به مقوله اشتغال و حمایت از تولید ملی خواهد بود؛ چرا که با این رویکرد می‌توان شاهد رونق بیش از پیش صنعت و تولید در داخل کشور بود و این مهم می‌تواند یکی از راهکارهای اساسی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.

 

این مسئول با یادآوری اینکه رسیدگی به مشکلات کارگران و کارفرمایان از سوی نمایندگان مجلس، نشان‌دهنده توجه ویژه قوه مقننه برای رفع مشکل اشتغال به‌عنوان یکی از زیرساخت‌های اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی است، اظهار کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات بیانگر آن است که مردم از نمایندگان خود انتظار دارند تا به دغدغه‌های پیرامون حوزه اشتغال و سرمایه‌گذاری رسیدگی شود.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه با توجه لزوم وجود هم‌دلی بین مسئولان، نمایندگان منتخب و مردم، انتظار داریم مشکلات اقتصادی برطرف شود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در روز انتخابات، شاهد حضور خیل عظیم جامعه کارگری  وکارفرمایی در پای صندوق‌های رأی بودیم، لذا همین جامعه کارگری وکارفرمایی از نمایندگان استان در خانه ملت انتظار دارند به مشکلات‌شان در چارچوب قانون رسیدگی شود.

 

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۳:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید