اخبار

بازدید مشاور وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی از فنی و حرفه ای استان زنجان

بازدید مشاور وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی از فنی و حرفه ای استان زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت:مشاور وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی ومدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان از اداره کل فنی وحرفه ای استان زنجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان دکتر حسینی نیا ضمن بازدید از تمام کارگاههای آموزشی و نظارت از نزدیک به تجهیزات و امکانات فنی وحرفه ای استان ونحوه آموزش دانشجوها با بیان اینکه امکانات و تجهیزاتی که در این مرکز وجود دارد گاهاً در بعضی دانشگاههای تهران نیز یافت نمی شود گفت:از این امکانات وتجهیزات باید به نحو احسنت استفاده شود.

وی تصریح کرد:فعالیتهایی که در حوزه علمی کاربردی انجام می شود فرصتی است برای پیشرفت و یک زمان طلایی برای رشد هرچه سریعتر در مهارت ایجاد کرده و هر چقدر بتوانیم امکانات بهتری ارائه بدهیم این رشد سریعتر وبهتر خواهد بود و با توجه به شرایط و امکانات باید نهایت استفاده از مراکز علمی کاربردی و وسایل وتجهیزات آنها شود.

حسینی نیا با بیان اینکه :اولویت برای آموزش با دانشجوهای بومی می باشد گفت:به ازای هر 50نفر دانشجو در مراکز می توان یک نیرو جذب کرد و با توجه به این امکانات و تجهیزات  می توان با ایجاد خوابگاه و جذب دانشجوی خارجی در این امر پیشرفت کرد.

صیادی مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به مشاور وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی به توانمدیها و مشکلات مجموعه فنی و حرفه ای استان اشاره کرد و گفت :1100 نفر گردش دانشجو در طول سه سال در این مرکز می باشد و اگر توجه بیشتری به مؤسسات علمی کاربردی شود این مرکز به یکی از مراکز پر قدرت تبدیل خواهد شد.  

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید