اخبار

حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی عج استان زنجان در اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان

حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی عج استان زنجان در اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان
مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی عج از اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان بازدید کرد.

مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان با بیان این مطلب که امروز بسیج مانع و سرباری برای هیچ یک از سازمان ها نیست گفت: مدیران عامل شرکت ها از بسیج به عنوان عصای دست خود یاد می کنند و فرماندهان پایگاه در شرکتها نقش مشاور را ایفا می کند.

احمد غریوی خاطرنشان ساخت: قشر کارگر از جمله تاثیرگذارترین افراد در جامعه است. در شرایطی که چندسال اخیر از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال های اقتصادی نامگذاری شده است، کارگران نقش عمده ای در تحقق این شعار ها خواهند داشت.

وی تصریح کرد:تخصص و در کنار آن تعهد و اعتقاد به اسلام و نظام جمهوری اسلامی از جمله مولفه هایی است که در یک کارگر بسیجی ایرانی جمع شده و او را به عاملی بسیار نیرومند در برابر تحریم ها و فشارهای اقتصادی تبدیل کرده است.

در ادامه سردار کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی عج گفت: سازمان بسیج کارگری یکی از سازمان های اقشاری در سپاه است که بنا بر ابلاغ مقام معظم رهبری و لزوم توجه به اقشار با رویکردی جدید تاسیس شد. ماموریت و هدف اصلی ای که بسیج در کارخانجات دنبال می کرد در گذشته بیشتر در عرصه دفاع مقدس و پشتیبانی از جنگ صورت می گرفت اما شرایط در دوران امروزی متفاوت شده و به طبع آن مسیر جدید برای بسیج کارگری ترسیم شد.

وی گفت: شرایط امروز جامعه ما ایجاب می کند که جبهه بسیج در کارخانجات عرصه اقتصادی باشد و ما خط مقدم این جبهه را سنگر تولید می دانیم. اگر نامگذاری سال ها توسط مقام معظم رهبری در چند سال اخیر را نگاه کنیم، متوجه می شویم که مسئله اقتصاد جایگاه ویژه ای در این میان دارد.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید