اخبار

دیدار فرماندار شهرستان سلطانیه با کارگران واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان، بمناسبت روز جهانی کارگر

دیدار فرماندار شهرستان سلطانیه با کارگران واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان، بمناسبت روز جهانی کارگر
رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان طارم گفت: فرماندار شهرستان سلطانیه با کارگران واحد های تولیدی و صنعتی شهرستان، بمناسبت روز جهانی کارگر دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان خالقی، فرماندار شهرستان سلطانیه دردیدار با مدیران و کارگران شرکت صنایع پلاستیک جهاد زمزم و کیان گرم نان ضمن تبریک روز جهانی کارگر به مدیران و کارگران تلاشگر این واحد ها،در بیان منزلت کار و کار گر از دیدگاه قرآن، پیامبر اکرم(ص) و ائمه معصومین(ع)، خداوند را بعنوان اولین کارگر درآفرینش جهان هستی طلقی نمود.

در این دیدار خط تولید واحدها از نزدیک مورد بازدید قرار گرفت و برخی از مسائل و مشکلات واحد ها مطرح گردید، که فرماندار شهرستان بر رسیدگی دستگاههای اجرایی و خدمات رسان شهرستان در رفع مشکلات تولید این واحدها تاکید نمود.

    نوری، امام جمعه شهرستان سلطانیه،نیز دردیدار با کار گران شرکت کیان گرم نان، در جمع آنان حضور یافته و با اشاره به ارزش و اهمیت و جایگاه کار وکارگر در اسلام، در بیان ماجرای بوسیدن دست پینه بسته کارگر توسط پیامبر اکرم (ص)، ودر پیروی از ایشان و بطور نمادین دست یکی از کارگران رابوسیده و آن را افتخاری برای خود دانست.

درپایان از تعدادی از کارگران تلاشگر و نمونه واحدها، با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل و هدایا، تجلیل بعمل آمد .

 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید