اخبار

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند برنامه ریزی صحیح مسئولان و همراهی مردم است .

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند برنامه ریزی صحیح مسئولان و همراهی مردم است .
محمدی، سرپرست هماهنگی واحد تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان، تحقق اقتصادمقاومتی را مستلزم برنامه ریزی صحیح مسئولان و همراهی مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان سرپرست هماهنگی واحد تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان سلطانیه ضمن تبریک هفته کاروکارگر به کارگران تلاشگر و زحمتکش شهرستان ، به بیان ارزش و اهمیت مقوله کار و کارگر دردین مبین اسلام پرداخت و گفت: خداوند متعال کاروکوشش را ملاک شخصیت آدمی بیان کرده است.

  وی با اشاره به شعار سال جدید با عنوان((اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل)) تصریح کرد: تعاریف متفاوتی از اقتصاد مقاومتی ارائه شده است که با توجه به تعریف جامع و کامل رهبر معظم انقلاب آن اقتصادی مقاومتی است که در شرایط فشار، تحریم، دشمنی ها و خصومتهای شدید می تواند تعیین کننده رشد و شکوفایی کشور باشد.

محمدی درادامه در تبیین نقش کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی، بیان داشت: این کارگران هستند که می توانند صنعت و تولید کشور را به سمت شکوفایی برده و فرصتی برای استفاده از تولیدات داخلی، پیشرفت و تعالی صنعت کشور ایجاد کنند واز این رو مطلوب است دولت شرایط را برای نهادینه کردن مشارکت کارگران درتصمیم سازی اقتصادی مهیا نموده و زمینه حضور تشکل های مستقل کارگری را در نظام تصمیم سازی اقتصادی، فراهم نماید.

وی همچنین اضافه کرد:سهم دولت در این امر، پذیرش مشارکت کارگران و کارفرمایان،سهم کارفرمایان و کارگران، تقویت چرخه تولید وسهم مردم، مصرف تولیدات داخلی می باشد.

 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید