اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی بهبود عملکرد تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در زنجان

برگزاری کارگاه آموزشی بهبود عملکرد تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در زنجان
مدیر روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: کارگاه آموزشی بهبود عملکرد تشکل‌های کارگری و کارفرمایی سراسر کشور، از فردا و به مدت دو روز در زنجان برگزار خواهد شد.

رسول احدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کارگاه آموزشی بهبود عملکرد تشکل‎های کارگری و کارفرمایی سراسر کشور در زنجان و در محل هتل پیام برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این که کارگاه به مدت دو روز برگزار خواهد شد، اضافه کرد: هفده تن معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرکل سازمان‌های کارگری و کارفرمایی مهمان ویژه این مراسم هستند.

مدیر روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه افتتاحیه این مراسم روز 19 اردیبهشت ماه از ساعت 9 صبح برگزار می‌‎شود، تصریح کرد: سخنرانی، بیان مطالبات کارگران و کارفرمایان، برگزاری کارگاه آموزشی و ... از جمله برنامه‌های اجرایی در این همایش دو روزه است.

احدی با بیان اینکه همایش مذکور به مناسبت هفته کار و کارگر برگزار می‌شود، گفت: بررسی موضوعاتی از قبیل تشکلات کارگری و کارفرمایی و موانع موجود در مسیر توسعه از جمله مباحثی است که در این تشکل بررسی خواهد شد.


۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید