اخبار

افتتاح مؤسسه کاریابی بین المللی دیار نو در زنجان

افتتاح مؤسسه کاریابی بین المللی دیار نو در زنجان
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مؤسسه کاریابی بین المللی دیار نو با حضور نظری نماینده وزارت امور خارجه در استان ، و مدیر کل فنی و حرفه ای در استان زنجان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان احمد  غریوی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان در آیین افتتاح این مؤسسه با اشاره به افزایش تعداد کاریابی ها از 13 کاریابی داخلی به 20 کاریابی داخلی در استان گفت: تعداد 3 کاریابی در سطح استان برای اعزام نیروی کار به خارج از کشور وجود دارد که برای افزایش کارایی این کاریابی ها نیاز به همراهی وهم فکری تمام دستگاهها می باشد.

غریوی افزود:شناخت بازار کار کشورهای هدف می تواند ما را برای تربیت نیروی کار ماهر و اعزام به این کشورها کمک کند که این اتفاق نقش زیادی در کاهش نرخ بیکاری استان و کشور خواهد داشت.

وی تصریح کرد یکی از اهداف اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان واگذاری بخش عمده ای از تصدی گری از جمله بیمه بیکاری به کاریابی ها و استفاده از توانمندیهای کاریابی های استان در این تصدی گری ها می باشد.

در ادامه صیادی مدیر کل فنی و حرفه ای بیان کرد فنی و حرفه ای محدودیتی در آموزشهای خود ندارد و هر زمینه و عنوان شغلی که مطرح شود، فنی وحرفه ای آموزشها وکلاسهای آموزشی انها را برگزار خواهد کرد و یکی از اهداف فنی وحرفه ای افزایش توانمندی و مهارت نیروی کار در سطح استان و کشوری می باشد.

وی به وجود مشکلات در نظام آموزشی کشور اشاره کرد و ازتلاش سازمان فنی وحرفه ای برای افزایش مهارت نیروی کار و ارائه آموزش برای تمام قشر جامعه و برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای آنها گفت.

در آغاز افتتاح این مؤسسه بیات مدیر عامل این مؤسسه به اهداف و برنامه های این مؤسسه در آینده اشاره کرد.

 

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید