اخبار

نقش مهم مراکز مشاوره در تغییر فرهنگ کار

نقش مهم مراکز مشاوره در تغییر فرهنگ کار
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مراکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی استان زنجان نقش مهمی در تغییر فرهنگ کار در استان زنجان دارند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان محمد رضا یوسفی در جلسه معارفه رئیس جدید کانون کارآفرینان استان زنجان که با حضور مدیران مراکز مشاوره کارآفرینی تشکیل شد ،‌با اشاره به نقش مهم این مراکز در توسعه فرهنگ خود اشتغالی تصریح کرد : نیاز جامعه امروز ، زدودن فرهنگ پشت میز نشینی و پروراندن ایده آفرینی و خود اشتغالی است ، و مسلماً این امر میسر نمیگردد مگر با تشریک مساعی و همکاری همه بخشهای دولتی و غیر دولتی . بدین معنی که در کنار برنامه های ترویج کارآفرینی ،‌مراکز مشاوره کارآفرینی با مشاوره های تخصصی و هدایت ایده های خلاق به سمت راه اندازی کسب و کار نقش حیاتی دارند .

وی افزود :‌ زیر بخشهای همکار بخش دولتی از جمله کانون کارآفرینان استان در کنار بخش دولتی بسیار مهم میباشد و وجود افکار خلاق و چهر های جوان و کارآفرین همگی نوید بخش آینده ای روشن در این بخش میباشد

یوسفی تاکید کرد :‌ یکی از پیشنهادات ما ،‌ هم افزایی نیروهای هر یک از مرکز مشاوره میباشد که انتفاع عمومی آنها را در بر دارد و این امر با تجمیع این مراکز در قالب یک شرکت تعاونی فراهم می آید که خوشبختانه با استقبال این مراکز مواجه گردیده است .

این مقام مسئول در پایان افزود :‌ بستر سازی و برنامه ریزی های لازم جهت هر چه با شکوهتر برگزار کردن جشنواره کارآفرینان برتر استان اتخاذ شده که این جشنواره را فرصتی مغتنم در جهت ترویج کارآفرینان ؛تشویق و ‌تجلیل از کارآفرینان برتر و ترغیب انگیزه در سایر کارآفرینان میدانیم .

شایان ذکر است مهندس صمد یوسفی اصل به جای مهندس بیات سکاندار جدید کانون کارآفرینان استان زنجان شد

 

 

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید