اخبار

سالن ورزشی چند منظوره شهر دندی افتتاح می‌شود

سالن ورزشی چند منظوره شهر دندی افتتاح می‌شود
مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از افتتاح پروژه سالن ورزشی چند منظوره شهر دندی(شهرستان ماهنشان) با حضور معاون وزیر تعاون کارورفاه اجتماعی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان رسول احدی امروز اظهار کرد: سوم خردادماه در گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر قهرمان  تقی‌زاده معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به زنجان سفر می‌کند.

وی با اشاره به اینکه معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه به زنجان در برنامه‌های مختلفی شرکت خواهد داشت، اضافه کرد: نخستین برنامه تقی‌زاده در زنجان حضور در مراسم افتتاح سالن ورزشی چند منظوره شهر دندی است.

مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: مجموعه ورزشی کارگران شهر دندی در زمینی به مساحت 12 هزار مترمربع ساخته شده و اعتبار هزینه شده برای آن 13 میلیارد ریال است.

احدی برگزاری جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان زنجان را از دیگر برنامه‌های معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های  وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد و گفت: این برنامه از ساعت 15 عصر سوم خرداد‌ماه در سالن جلسات شرکت شیر پگاه با حضور نمایندگان و مدیران دستگاه‌های عضو در شورای هماهنگی وزارت تابعه برگزار خواهد شد.

احدی ادامه داد: آخرین برنامه تقی‌زاده در سفر به زنجان دیدار با استاندار زنجان و تشریح‌ برنامه‌های وزارت تعاون در امور مختلف است که این برنامه نیز ساعت 16 و 30 دقیقه در استانداری زنجان برگزار خواهد شد.

 

۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید